Katica

Nagycsoport

Nevelési év: 2016-2017
img

Gyermeklétszám: 26 fő


CSÁKVÁRI MESE – VÁR ÓVODA és BÖLCSŐDE SZÉKHELYÓVODÁJA

  1. Bakonyi Szabolcs
  2. Bara Larissza Karolina
  3. Barócsi Ámor
  4. Bauer Bálint István
  5. Dornyi Eszter
  6. Farkas - Bozsik Annaléna
  7. Fekete Dániel
  8. Fekete Kíra Laura
  9. Harsányi István Gergő
  10. Horváth Máté
  11. Keller Emese Sarolta
  12. Kiss Dzsenifer
  13. Kovács Eperke
  14. Kovács Levente
  15. Mező Péter
  16. Mónus Lili
  17. Németh Norbert Márk
  18. Orosz Zsolt
  19. Taupert Tibor
  20. Till Dorina
  21. Tóth Levente
  22. Ujcz Abigél Berta
  23. Ujcz Barna Bertalan
  24. Veigl Áron Péter
  25. Veigl Ferenc Dániel
  26. Vida Péter Dominik
  • Faddi Vilmosné (óvónő)
  • Hargitai Tiborné (óvónő)
  • Királyné Klébert Edina (dajka)
  • Tamásné Sziládi Ildikó (pedagógiai asszisztens)

Pillangó

Kiscsoport

Nevelési év: 2016-2017
img

Gyermeklétszám: 19 fő


CSÁKVÁRI MESE – VÁR ÓVODA és BÖLCSŐDE SZÉKHELYÓVODÁJA

  1. Bauer Barbara
  2. Bölcskei Máté József
  3. Dezső Hanna Lotti
  4. Dornyi Mihály
  5. Dornyi Tamás
  6. Gedei Zoé Dorina
  7. Kemény Emília
  8. Kiss Kinga
  9. Kovács Szilvia
  10. Macsik Fanni
  11. Molnár Gergő
  12. Rózsa Alíz
  13. Rózsahegyi Bence Hunor
  14. Schneider Gergő
  15. Szász Lara Tícia
  16. Till Mira
  17. Torok Botond Bendegúz
  18. Tóth Luca
  19. Weidinger Villő
  • Burai Zoltánné (óvónő)
  • Kovácsné Király Nikoletta (óvónő)
  • Tyechlárné Eck Mónika (dajka)
  • Tamásné Sziládi Ildikó (pedagógiai asszisztens)

Süni

Középső csoport

Nevelési év: 2016-2017
img

Gyermeklétszám: 24 fő


CSÁKVÁRI MESE – VÁR ÓVODA és BÖLCSŐDE SZÉKHELYÓVODÁJA

  1. Borbás Jázmin
  2. Busznyák Krisztián Tamás
  3. Czipóth Viktória
  4. Csákány Brendon
  5. Fekete Tímea Kitti
  6. Géber Léna
  7. Gulyás Alex Viktor
  8. Havadtői Bercel
  9. Hegedűs József
  10. Király Benjámin
  11. Király Maja
  12. Kiss Vanessza
  13. Kovács Levente
  14. Kovács Róbert
  15. Mező Pál Mihály
  16. Mikus Orsolya
  17. Naszádos Kamilla Irén
  18. Nikolics Jázmin Napsugár
  19. Rácz Hanna
  20. Sáfrán Noémi
  21. Schalkhammer Brendon László
  22. Szigeti Tamás
  23. Taupert Ádám
  24. Vígh Bendegúz
  • Gulyás Gáborné (óvónő)
  • Knauszné Szmolka Leila (óvónő)
  • Bakonyiné Bálint Erzsébet (dajka)
  • Tamásné Sziládi Ildikó (pedagógiai asszisztens)